Click aici »

Maistru in constructii

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
04-01-2018
Data actualizare
10-04-2018
Confidential

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba minimum 4 ani experienta in unul din domeniile: Constructii/Imobiliare, Productie
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Supravegheaza echipa din subordine.
- Intocmeste documentatii necesare pentru santier.
- Coordoneaza operatiunile de aprovizionare a santierului cu materiale si scule.
- Coordoneaza activitatea echipelor proprii si supravegheaza activitatea subantreprenorilor.
- Monitorizarea executiei, din punct de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul, calitatii si respectarii termenelor.
- Stabilirea necesarului de resurse (materiale, echipamente, personal) pe baza planului de executie. Coordoneaza operatiunile de aprovizionare a santierului cu materiale si scule.
- Receptionarea documentelor care sosesc in santier (pontaje subantreprenori, avize de insotire a marfii, etc) si realizarea proceselor verbale ce privesc stadiile de executie a lucrarilor.
- Raportarea constanta a evenimentelor de pe santier.

Cerinte

- cunostinte in domeniul constructiilor industriale si/sau productiei
- abilitatea de a comunica eficient cu colegii si managementul companiei
- capacitati organizatorice ale activitatii zilnice
- experienta intr-un domeniu similar de minim 3 ani de zile
- rezistenta la stres

Oferta (bonusuri, beneficii)

Telefon
Diurna
Bonusuri in functie de performante