Click aici »

Maintenance Manager-Inginer linii de imbuteliere

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Braila, Buzau, Focsani, Galati, Tulcea Braila Buzau Focsani Galati Tulcea
Domeniile ofertei
Inginerie, Industrie
Data introducerii
18-01-2018
Data actualizare
03-04-2018

Descrierea postului

Companie cu capital strain, ce activeaza pe domeniul productiei de bauturi, producator al diverselor branduri locale si nationale, in plina expansiune cu peste 50 de angajati.

Cerinte

Responsabilitati:

Coordonare si planificare actiuni de mentenanta si reparatii echipamente linii
automatizate de imbuteliere, asigurare stocuri minime de piese de schimb,
responsabilitati de coordonare echipe, responsabil cu mentenanta pentru linii alimentare apa, abur, statii tratare si epurare, centrala frig, centrala termica, ateliere( mechanic, electromecanic, energetic), agregate HVAC,compresoare de aer.polanificare si coordonare activitate de productie si mentenanta, asigurarea materiilor prime si a ambalajelor, relatii cu furnizorii de servicii si cu autoritatile, coordonare lucrari mentenanta planificata, coordonare proiecte extindere, reamenajare spatii productie, mentenanta utilaje de prelucrare, implementare sistem management al calitatii & continua imbunatatire a conditiilor de munca si productie
Cerinte

- Studii superioare finalizate (chimie industriala / alimentara, tehnologii/biotehnologii in industria alimentara),
- Minim 1 an experienta in tehnologia produselor lichide imbuteliate,, de preferat.
- Bune cunostinte PC
- Limba engleza nivel mediu
- Persoana energica
- Flexibiliate si repsonsabilitate
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- Foarte bune abilitati de management,  organizare si planificare
- Capacitate de analiza, sinteza, interpretare cifre
- Disponibilitate si cunostinte PC foarte bune

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix insotit de multiple beneficii

Trimite CV