Click aici »

Magaziner depozit

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
02-08-2012
Data actualizare
01-10-2012

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Responsabilitati:
- Asigura gestiunea fizica si scriptica a stocului de marfa
- Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
- Responsabil cu organizarea depozitului
- Se asigura de etichetarea corecta a produselor cu traducerile corespunzatoare
- Asigura miscarea stocurilor si expediazs marfa catre clienti
- Livreaza marfa pe raza orasului Cluj-Napoca, la nevoie
- Respecta politica de confidentialitate a informatiilor impusa prin regulamentul Intern
- Responsabil de calitatea raportarilor ai a informarilor

Cerinte

Cerinte
- 2 ani experienta in gestiunea de depozit, urmarire stocuri
- persoana riguroasa, meticulozitate, responsabilitate, atentie, simt organizatoric
- cunoasterea legislatiei in domeniul gestiunii (documentatie, mod de pastrare si evidenta)
- cunostinte de operare calculator - MS Excel, WinMentor, etc.
- cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu
- disponibilitate la efort prelungit
- bune abilitati de comunicare
- permis de conducere cat. B

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pregatire tehnica de specialitate
- Training-uri de dezvoltare a abilitatilor specifice activitatii
- Telefon mobil
- Bonusuri in functie de performanta