Click aici »

Macelari / Transatori pentru Irlanda

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Ireland
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
30-11-2015
Data actualizare
12-08-2019

Descrierea postului

Esti transator in cautarea unui nou loc de munca in strainatate? Noi iti oferim sansa de a lucra in Irlanda cu contract full-time, conditii de lucru bune si salar competitiv!

Atentie! Nu percepem comision!

Cerinte

- Transare / dezosare carcasa vita
- Se plateste la kilogram
- Experienta minim 3 ani in transare
- Capabil de a lucra total independent

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Munca full-time cu contract legal in Irlanda pe perioada nedeterminata de timp
- Venit incepand de la 450 euro net / saptamana, dar ATENTIE! Se plateste la kilogram, asta insemnand ca depinde de rapiditate - poate fi mult mai mult!
- Se asigura transportul intre locul de munca si cazare
- Se asigura hainele de lucru si toate ustensilele necesare
- Cazarea este asigurata pentru 250 euro pe luna - aproape de locul de munca
- In momentul ajungerii in Irlanda, un coordonator va asteapta la aeroport