Click aici »

Macelari Marea Britanie

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
06-03-2018
Data actualizare
04-12-2018

Descrierea postului

Organizam interviuri direct cu angajatorul din Marea Britanie la inceputul lunii aprilie, in Tulcea si in tara, pentru posturile de macelar si transator carne cu experienta, in diverse locatii din Marea Britanie.

NU SE PERCEPE COMISION.
NU SE CER CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA.

Pentru alte informatii si programari pentru interviu ne puteti contacta la unul din numerele de telefon 0340401538 / 0746600559 / 0770972040 sau puteti veni la sediul firmei.

Cerinte

? Sa aiba experienta si abilitatile de macelar necesare
? Sa fie motivati
? Sa acorde o mare atentie detaliilor
? Mentinerea standardelor la locul de munca
? Munca sub presiunea timpului
? Abilitatea de a lucra in echipa
? Sa respecte valorile companiei

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV