Click aici »

Macelari carne vita si porc in Irlanda

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
2000 EUR
Tara
Romania, Ireland
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
08-07-2014
Data actualizare
05-12-2014

Descrierea postului

Se cauta persoane pentru post de macelar in Irlanda in fabrica prelucrare carne porc si vita.

Cunoasterea limbii engleze reprezinta avantaj dar nu este obligatoriu . Salar - 8.65 euro - 11,56 euro brut/ora la porc, 8.65 - 14.11 euro brut/ora la vita. Cazare contra cost intre 30 -60 euro/saptamana.
Se cere experienta obligatorie. Prezentarea unei diplome de calificare prezinta avantaj dar nu este obligatoriu.

Contract direct cu un angajator din Irlanda, in fabrici. Orele suplimentare se platesc, ce depasesc 40 de ore saptamanl. ZILE DE CONCEDIU PLATITE- 28 de zile anual. Avem grija ca participantii care vin pentru prima oara in Irlanda sa fie preluati de la aeroport, fara nici un fel de cost. Va oferim ajutor si sprijin cu informatiile si documntele necesare pentru a putea ajunge in Irlanda.

SALARIUL SE PRIMESTE SAPTAMANAL PENTRU SAPTAMANA ANTERIOR MUNCITA!!!!
Nu se da proba de lucru in tara de aceea sunt rugate sa aplice doar persoanele care au experienta relevanta in domeniu !!!!!!!

Cerinte

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu - 8.65 euro - 11,56 euro brut/ora la porc, 8.65 - 14.11 euro brut/ora la vita. + bonusuri saptamanale!!!!