Click aici »

Lucratori in domeniul hotelier-Anglia

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
27-10-2016
Data actualizare
27-10-2016

Descrierea postului

Renta Cred - H.R. Agency desfasoara cu succes programe de munca in domeniul HOTELIER-RESTAURANTE in majoritatea tarilor din Europa. Agentia noastra ofera locuri de munca in domeniul turistic persoanelor interesate chiar daca nu au calificare. Insa, se cere un grad minim de experienta si cunoasterea limbii engleze.

Datorita stranselor relatii cu angajatorii din domeniul hotelier, numarul ofertelor de munca si a candidatilor plasati lunar este in continua crestere.

Locurile de munca vacante in acest moment sunt urmatoarele:
- Cameriste (Housekeeping)
- Ospatari/Ospatarite (Waiters/Waitresses)
- Barmani (Batender)
- Ajutori Bucatar (Kitchen Assistant)
- Bucatari / Bucatari sefi (Chef / Head Chef)
- Receptioneri (Receptionists)
- Personal curatenie (Cleaners)
- Personal intretinere / mentenanta
- Hostesa / Bell Boy (Hostess / Bell Boy)
- ?si alte posturi in domeniul hotelier.

Cerinte

Cerinte obligatorii:
- experienta pe post similar celui pentru care candidatul aplica
- cunostinte de limba engleza nivel conversational
- stare de sanatate foarte buna, adaptabilitate la cerintele angajatorului, comportament civilizat, seriozitate si lipsa antecedente penale.

Se organizeaza interviu cu angajatorul pentru fiecare post in parte.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se asigura contract pentru perioada minima de 6 luni, cu posibilitate de prelungire. Candidatii trebuie sa cunoasca limba engleza nivel conversational si sa aiba experienta pentru postul vizat. Angajatorii asigura cazare gratuit sau contracost in functie de oferta primita dupa rezultatul interviului care va avea loc pe skype sau telefonic cu angajatorul. Salariul se plateste pe baza de tarif orar, 7.20 si 9,20 GBP/ora si se plateste saptamanal. Program de lucru: 6 zile/saptamana, 8-9 ore de munca/zi.

Graficul de salarizare pentru Bucatari profesionisti este diferit (acesta stabilindu-se dupa interviul sustinut cu angajatorul).