Click aici »

Lucratori fabrica biscuiti - Anglia

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Industrie, Productie
Data introducerii
31-10-2016
Data actualizare
31-10-2016

Descrierea postului

Rentacred HR Agency recruteaza urgent candidati (barbati si femei) cu varsta cuprinsa intre 20 si 50 de ani, pentru a lucra in cadrul unei fabrici din Anglia.

Candidatii vor avea ca activitati impachetare, etichetare produse de panificatie (biscuiti).

Program de lucru: 8-9 ore / zi, 6 zile / saptamana, 1 zi va fi libera pentru odihna. Se lucreaza in ture: 06:00-14:00 / 14:00-22:00.

Salarizare: 7,20 lire net / ora. Salariul lunar poate ajunge intre: 1200 si 1800 lire net.
Cazarea este asigurata de catre angajator contacost: 300- 400 lire, se vor opri din salariu.

Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv pe una din adresele de email a firmei noastre: office@angajarioriunde.ro sau contact@angajarioriunde.ro sau pot veni la sediu cu un Cv: Str.Pacii, nr.3, Bl.S2, Sc.B, Ap.3, Tulcea.
Relatii la telefon: 0746600559 / 0767945193.

Cerinte

-Cunostintele limbii engleze la nivel mediu (conversational);
-Varsta cuprinsa intre 20 si 50 de ani ;
-Experienta anterioara pe un post similar;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract de munca pe perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire;
Asigurare medicala;
Toate persoanele acceptate pentru ocuparea postului beneficiaza de trainig;
Salariul motivant;
Alte facilitati: concediu de odihna 5-6 saptamani pe an, zile libere (Sarbatorile legale, Craciunul), concediu medical platit, suport in obtinerea documentelor (NINO number, insurance), mentor, preluare de pe aeroport la sosire.