Click aici »

Lucrator service tehnica bancara

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
28-08-2015
Data actualizare
28-08-2015

Descrierea postului

Electro Emio Prodimpex angajeaza lucratori pentru service tehnica bancara.

Responsabilitati:
- Eliminarea componentelor deteriorate in conformitate cu instructiunile de munca;
- Observarea, recunoasterea si raportarea cu privire la starea aparaturii;
- Reasamblarea aparaturii dupa reparatie intr-un mod sigur si competent acordand o atentie concentrata calitatii muncii;

Cerinte

- Absolventi liceu/scoala profesionala cu profil tehnic;
- Aptitudini practice;
- Experienta in domeniu constituie un avantaj;
- Aviz medical "Apt";
- Permis de conducere categoria B (minim 1 an vechime);

- Disponibilitate deplasare in tara la service-uri;
- Transport si cazare gratuite;

Program: 8:30-16:30

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta:
- pachet salarial motivant
- oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-o firma dinamica