Click aici »

Lucrator restaurant Cipru

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Romania, Cyprus
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
09-08-2018
Data actualizare
15-05-2019

Descrierea postului

Presteaza munca de curatenie la restaurant / hotel, ajuta la bucatarie (spalatul vaselor, prepararea meniurilor, curatenie la locul de munca), atentie la detalii, bine organizata, asumarea responsabilitatilor, punctualitate si corectitudine.

Cerinte

Femei si barbati cu varsta cuprinsa intre 20 - 35 ani.
Limba engleza sau greaca  constitue avantaj dar nu este obligatoriu.
Disponibilitatea de plecare imediat.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contractul incheiat pe perioada de sezon.
Salariul este 800 euro/net- plus tipsuri.
Cazare asigurata gratis.
Se vor lucra 9-10 ore/zi si 6 zile pe saptamana, o zi va fi libera.