Click aici »

Lucrator productie publicitara

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
14-01-2014
Data actualizare
08-08-2014

Descrierea postului

Persoana serioasa, cu experienta, dispus sa lucreze peste program.

Cerinte

Incadrare/aranjare a textului si a celorlalte componente pe o suprafata data;
Simboluri universale si signalectica uzuala;
Cunostinte generale de desen si constructie a literelor;
Copiere, marire, sigle, diverse figuri geometrice;
Inscriptionari cu folie autocolanta pe obiecte si materiale diverse: stiplex, plexiglas (casete luminoase, litere volumetrice), komacel, dibond etc.;
Caserari, sabloane, lucru cu cutter-ul (decupare manuala);
Colantari auto (complet sau elemente grafice independente);
Activitati conexe: termoformare liniara (manual), amenajari standuri etc..
Finisat bannere si mesh-uri.