Click aici »

Lucrator productie publicitara

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
26-05-2016
Data actualizare
26-05-2016

Descrierea postului

Descriere job:
Este implicat in: productia de casete luminoase / litere volumetrice / standuri / displayuri / mic mobilier / alte produse specifice companiei noastre - decorari simple cu autocolant, confectii metalice usoare, s.a.m.d. precum si in montajul acestora
Face deplasari, ocazionale, pentru livrari produse si sau montaje

Cerinte

Cerinte:
Calificat executie litere volumetrice, manipulare Router CNC, montaje casete luminoase.
Colantari panouri, geamuri, auto.
Cunostinte de CorelDRAW
Avantaj permis de conducere categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarizare :
Primul contract pe perioada determinata (3 luni). Valoarea salarizarii initiale este stabilita de gradul de calificare constatat la interviu si/sau proba de lucru.
Orele suplimentare, implicarea si calificarea suplimentara sunt bonificate
Asteptam CV-ul tau la adresa de email marketing@wind94.ro