Click aici »

Lucrator / manipulator marfa in depozit medical

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
19-04-2019
Data actualizare
19-04-2019

Descrierea postului

Manipularea produselor in depozit in cadrul procesului de distributie (receptie, depozitare, expeditie);
Pregateste cutiile cu marfa urmarind comenzile primite
Pregatirea documentului de transport al fiecarei comenzi
Etichetarea cutiilor cu produse medicale pregatite
Chemarea firmei de curierat pentru ridicarea coletelor
Organizarea produselor in depozit pe coduri si categorii de produse, pe masura vanzarii acestora
Responsabil pentru realizarea la timp a comenzilor;

Cerinte

Barbat cu dorinta si putere de munca si de afirmare
Experianta de a lucra intr-un depozit reprezinta avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Carte de munca cu ontract de munca pe perioada nedelimitata