Click aici »

Lucrator gestionar si facturare produse depozit

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Craiova Craiova
Domeniile ofertei
Comert, Achizitii/Logistica
Data introducerii
24-10-2014
Data actualizare
30-07-2017
Confidential
expirat

Descrierea postului

Candidatul ideal / Cerinte
- studii medii finalizate;
- cunostinte operare PC;
- persoana organizata, cu initiativa;
- persoana cu spirit de echipa dezvoltat, capabila sa se integreze rapid, responsabila, echilibrata;
- abilitati dezvoltate de comunicare;

Cerinte

Responsabilitati
- receptioneaza cantitativ si calitativ marfurile intrate in gestiune;
- urmareste ca marfa introdusa in stocul central sa corespunda din punct de vedere cantitativ si calitativ;
- opereaza in stoc miscarile de marfa (intrari, iesiri);
- pregateste marfurile pentru livrare;
- intocmeste avize de expeditie/ facturi pentru marfurile ce parasesc firma;
- completeaza documentele justificative legate de stocuri;
- utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
- realizeaza periodic inventarul la marfurile din depozit;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii
- program de lucru L-V 8.30-17.00, nu se lucreaza sambata sau duminica
- angajare pe perioada determinata scurta (1 luna) cu posibilitatea prelungirii contractului de munca pe perioada nedeterminata;
- salariu corelat cu performanta in munca.