Click aici »

Lucrator depozit

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Ilfov Ilfov
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
17-09-2020
Data actualizare
17-09-2020

Descrierea postului

Angajam 20 Operatori Depozit, 10 barbati si 10 femei, pentru depozit de imbracaminte situat in Chiajna pentru o firma spaniola.

Cerinte

Incarcar?/desc?rcar?/d?pozit?r? a coletelor si produselor, utilizand echipamente specifice

Agruparea si pregatirea plecarii de comenzii pentru magazinele.

Etichetarea si ?ranjare produs?

Primirea, deschiderea si gestionare colete si produse.

Clasificarea marfa

Cerinte:
Capacitate d? efort fizic (pentru barbati)

Atentie la detalii, capacitate de auto-organizare, implicare activa

Capacitate d? a lucra individual si in echipa

Experienta anterioara nu e necesara insa poate fi un avantaj

Studii medii.

Responsabilitate, corectitudine si abilitati de munca in echipa.
Cazier judiciar curat.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii: Salariu + tichete de masa + Transport (RATB, Metrou) decontat.

Salariu: 1800-2000 ron/net

Tichete de masa: 10 lei/zi

Trimite CV