Click aici »

Lucrator depozit

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
400 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Altele, Achizitii/Logistica
Data introducerii
24-04-2018
Data actualizare
20-08-2019

Descrierea postului

Responsabilitati / Realizari:
- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
- Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii;
- Inregistreaza marfa in stoc in baza documentelor de intrare;
- Verificarea periodica a stocurilor;
- Aranjarea produselor pe rafturi conform procedurilor;
- Participa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozit;

Cerinte

-Experienta de minim 1 an intr-o pozitie similara;
-Disponibilitate pentru lucru prelungit;
-Atentie sporita si rapiditate in executie;
-Abilitati foarte bune de organizare, comunicare si lucru in echipa;
-Permis conducere auto categoria B;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract de munca pe o perioada nedeterminata, salariu fix, tichete de masa, bonusuri.