Click aici »

Lucrator depozit

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
02-11-2015
Data actualizare
14-10-2016
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Incarcarea si descarcarea marfurilor si materialelor in / din mijloacele de transport;
Manipularea marfurilor cu transpaleta manuala.

Cerinte

Studii medii;
Absolvire curs de notiuni fundamentale privind igiena produselor alimentare-reprezinta un avantaj;
Capabil(a) sa isi gestioneze singur(a) activitatea cu seriozitate;
Ordonat(a), gandire analitica, capacitate de a sintetiza si a prioritiza, abilitati de comunicare;
Persoana integra, constiincioasa si riguroasa in realizarea sarcinilor.