Click aici »

Lucrator depozit Anglia

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
2000 EUR
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Comert, Achizitii/Logistica
Data introducerii
25-06-2014
Data actualizare
27-02-2015

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Vrei sa lucrezi in ANGLIA si sa incepi munca imediat? Lucratori in DEPOZITE in MAREA BRITANIE - Castiguri foarte bune si plecari rapide ! Comisionul se poate plati din salariu.

RESPONSABILITATI:

- Depozitarea marfii;
- Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc;
- Mutarea bunurilor si produselor in depozit;
- Semnarea actelor de livrare;
- Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate;
- Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere;
- Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor;
- Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii;
- Intretinerea curateniei in depozit;
- Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit;
- Sarcini de incarcare si descarcare a materialelor ce vor fi folosite in executia diverselor lucrarii de catre personalul aflat in depozit;
- Manipularea marfii conform indicatiilor primite de la superiori, fara sa aduca atingere integritatii acesteia.

Cerinte

CERINTE:
- limba engleza nivel cel putin conversational
- atitudine buna si dorinta de munca
- dexteritate buna in manipularea obiectelor
- seriozitate
- cu si fara experienta.

Oferta (bonusuri, beneficii)

SALARIU:
- 1100 - 1700 LIRE STERLINE/LUNA
- incepand de la 6,50 Lire sterline/ora
- in general intre 37,5 si 60 ore lucratoare/saptamana

- Plecari saptamanale.

Nu rata ocazia sa muncesti legal in ANGLIA !
Beneficiati de promotia: "Plec acum, platesc din primul castig!"