Click aici »

Lucrator comercial

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
03-07-2013
Data actualizare
07-02-2014

Descrierea postului

Vanzare asistata din magazin
Ofera clientilor informatii, consultanta despre produse si informatii despre promotiile existente
Operare casa de marcat
Intocmirea actelor contabile zilnice (Registru de casa, Monetar)
Receptia cantitativa si calitativa a marfurilor; Efectuare inventar periodic
Preluare comenzi online, pregatirea marfii comandate si livrarea acesteia la clienti

Cerinte

Experienta minim 1 an in activitatea de comert- preferabil vanzari magazin alimentar sau vanzari cu amanuntul
Minim studii medii
Cunostinte privind utilizarea PC, casa de marcat, POS
Cunoasterea la nivel conversational a limbii engleze
Atitudine pozitiva si proactiva
Abilitati de comunicare si lucrul in echipa;
Orientare catre client;
Entuziast, motivat;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial atractiv (parte fixa+ variabila) in functie de rezultatele individuale
Posibilitatea de promovare
Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune
Un mediu de lucru inovativ, in continua dezvoltare si perfectionare