Click aici »

Lucrator comercial

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Pitesti Pitesti
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
14-05-2013
Data actualizare
07-02-2017
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Preluare comenzi, pregatire livrare comenzi, incarcat descarcat marfa (articole copii), activitate PC, informatii telefonice pentru clienti, etc. Punct de lucru birouri: Stefanesti, platforma Iatsa.

Cerinte

Cunostinte generale operare PC, comunicativ, organizat, eventual limba engleza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Lucru full time 8h/zi, de luni pana vineri (09-17.00), bonusuri in functie de realizari.