Click aici »

Lucrator comercial

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
250 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
25-07-2016
Data actualizare
25-07-2016

Descrierea postului

Consilierea clientilor in procesul de achizitie al articolelor de imbracaminte.
Merchandising magazin si vitrina
Promovarea produselor
Receptionarea cantitativa si calitativa a produselor, etichetare
Mentinerea unui mediu curat si profesionist
Intocmirea documentelor de contabilitate primara
Respectarea reglementarilor interne

Se asigura un pachet salarial atractiv, bazat pe rezultate, mediu de lucru elegant, posibilitatea dezvoltarii carierei.

Cerinte

Experienta in domeniu vanzarilor

Oferta (bonusuri, beneficii)

- contract de munca pe  perioada nedeterminata
- posibilitatea de a promova dupa primele 2 luni
- 30% discount la oricare din produsele noastre
- un mediu de lucru placut si linistit