Click aici »

Lucrator comercial

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Comert
Data introducerii
30-11-2015
Data actualizare
30-11-2015

Descrierea postului

Dumbolino, cea mai tare companie de organizari petreceri pentru copii mari si mici, isi deschide portile pentru a primi noi colegii. Are nevoie de persoane harnice, oneste si responsabile pentru a gestiona locatiile in care se vor desfasura petreceri pentru copii.

Responsabilitatile principale ale postului sunt servirea clientilor, curatenia spatiului, mentinerea functionalitatii echipamentelor, lansarea si urmarirea comenzilor de necesar pentru petreceri si promovarea serviciilor.
Desi nu pare incarcat, suntem atenti sa avem servicii de calitate maxima in tot ceea ce facem.

Programul este de 5 ore, dar se poate trece la program de 8 ore, daca ocupantul postului considera ca este mai avantajos.
Experienta noastra din piata de aproape patru ani se reflecta in minutiozitatea si eficienta procedurilor de lucru, proceduri pe care veti trebui sa le deprindeti cu ajutorul formarilor profesionale de la locul de munca.

Cerinte

Este nevoie de deschidere de a invata lucruri noi si modalitati specifice de lucru, proceduri si regulamente.
Pregatirea anterioara nu e asa de importanta ca la alte posturi, in schimb experienta in roluri de relatii cu clienti sau folosirea casei de marcat este de apreciat.
Calitati precum spiritul de organizare, atentia si inteligenta emotinala si verbala, nu vor ramane neapreciate. :)

Oferta (bonusuri, beneficii)

- program flexibil
- salariu peste nivelul pietei
- bonusuri in functie de activitatea prestata
- formari profesionale si traininguri
- plata suplimentara pentru participarea la evenimentele din afara spatiului
- mediu de lucru placut, care poate fi si distractiv
- posibilitate de promovare (avansare).