Click aici »

Lucrator Comercial, Ted's Coffee, Aeroport Henri Coanda

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov, Otopeni Bucuresti Ilfov Otopeni
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
31-07-2017
Data actualizare
31-07-2017

Descrierea postului

Servirea produselor alimentare si a bauturilor precum si satisfacerea cererilor clientilor prin standardele solicitate de companie;
Participa la pregatirea locatiei, la verificarea termenelor de garantie a produselor conform standardului companiei;
Respectarea regulilor de servire printr-o atitudine profesionala, si intr-o maniera eficienta;
Preluarea si servirea comenzilor;
Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la produsele din meniu;
Realizarea notei de plata si a incasarilor;
Foloseste tehnici de eficientizare a vanzarilor.

Cerinte

Candidatul ideal

Studii liceale/scoala profesionala;
Experienta pe o pozitie similara - constituie avantaj;
Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational - constituie avanataj;
Diploma de ospatar - constituie avantaj;
Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Orientare catre client.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim angajatilor nostri oportunitatea de a lucra alaturi de persoane cu experienta semnificativa in domeniu.
Garantia corectitudinii contractuale;
Salariu fix + spor vechime totala in munca + spor de weekend;
Bonusuri periodice dobandite in urma peformantelor dovedite si a vanzarilor;
Facilitati acordate angajatilor in cadrul companiei (tichete de masa, masa calda, transport, alte facilitiati conform Contractului Colectiv de Munca);
Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei.