Click aici »

Lucrator comercial in depozit

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
22-07-2015
Data actualizare
22-07-2015
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Ce vei face?
1. Vei receptiona marfa.
2. Vei ambala marfa si o vei preg?ti pentru expediere.
3. Vei aranja marfa si te vei asigura ca este depozitata corespunzator.
4. Livrarea marfurilor la sediu clientului, daca e nevoie.

Cerinte

Cum ar trebui s? fii ca sa devii colegul nostru?
1. Ai cei 7 ani de acasa.
2. Esti o persoana responsabila, organizata, atenta la detalii si iti place sa faci lucrurile bine pana la capat si vrei sa eviti greselile pe cat posibil.
3. Esti deschis sa inveti si iti doresti sa te dezvolti.
4. Iti doresti sa lucrezi intr-un cadru bine stabilit si sa primesti suport.
5. Iti pasa de oameni, de munca ta si vrei sa ajuti.
6. Ai o atitudine pozitiva, esti optimist si iti place sa lucrezi cu alti oameni.
7. Iti plac activitatile care se repeta si pe care le imbunatatesti.
8. Iti plac culorile si ai o vedere foarte buna.
9. Carnet de conducere - categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce iti oferim?
1. Salariu fix.
2. Loc de munca curat, racoritor vara si calduros iarna si foarte colorat - vei lucra cu zeci de culori :).
3. Atmosfera de lucru placuta.
4. Seriozitate.
5. Posibilitatea de promovare in cadrul firmei.
6. Colegi de gasca.
7. Atmosfera de lucru placuta.