Click aici »

Lucrator comercial fast food

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
27-12-2014
Data actualizare
27-12-2014

Descrierea postului

-Prepararea mancarurilor reci si a sosurilor
-Respectarea retetelor si prepararea sandvisurilor; coacere bageli
-Prepararea produselor pe baza de cafea
-Supravegherea calitatii preparatelor si a valabilitatii produselor
-Folosirea casei de marcat
-Mentinerea curateniei la locul de munca
-Lucrul in echipa

Cerinte

Cautam un nou coleg care sa ne ajute sa mesterim la bageli si la cafea :)
Persoana care se va alatura echipei Sunday trebuie sa fie dispusa sa lucreze cel putin sase ore pe zi, ne dorim sa fie simpatic, de treaba si matinal.
Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Posibilitatea de avansare
Mediu de lucru placut
Weekend liber