Click aici »

Lucrator comercial - activitati secretariat

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bacau Bacau
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
11-03-2014
Data actualizare
12-04-2021
Confidential
Trimite CV

Descrierea postului

Jobul consta in munca de birou si secretariat si contactarea de clienti (direct, prin email, telefon)!

Utilizarea tehnicii de calcul de birou si a casei de marcat

Cerinte

- persoana activa, cu abilitati bune de comunicare, prezentabila
- usurinta in realizarea de corespondenta comerciala
- usurinta in utilizarea Office - Mail - Web
- identifica noi clienti si dezvolta relatii eficiente cu acestia;
- munca de secretariat

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix si bonusuri in functie de performante

Trimite CV