Click aici »

Lucrator bucatarie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Sibiu Sibiu
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
20-11-2014
Data actualizare
20-11-2014

Descrierea postului

Angajam pentru punctul de lucru de la Arena Platos Paltinis, lucrator bucatarie pe perioada sezonului rece.

Cerinte

Absolvent scoala profesionala sau liceu (calificare bucatar),.
Aspect fizic placut; prezenta, atentie, agerime, seriozitate, capacitate de lucru in echipa, responsabilitate. Cunostinte de gastronomie, tehnologie culinara si produse cofetarie ? patiserie, comunicare buna interioara si exterioara, norme si tehnici de pastrare a alimentelor si produselor culinare, gestiunea restaurantelor.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se va discuta in cadrul interviului.