Locuri vacante pentru rezervisti, militari, disponibilizati, someri - ASCOL

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Protectie/Paza, Non-profit/Voluntariat
Data introducerii
26-11-2012
Data actualizare
26-11-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 8 intrebari.

Descrierea postului

Asociatia ASCOL scoate la concurs urmatoarele posturi:
- Presedinti filiala judet;
- Directori Departament pentru: Sindicat Paza, IT, Imobiliare, Auto, Constructii, Comert, Redactie, Contabilitate, Turism, Juridic
- Detectivi sociali si/sau particulari, agenti de paza
- Redactori, Jurnalisti de investigatie, Informaticieni
- Coordonator C.A.R. (cu experienta in facilitarea imprumuturilor cu dobanda preferentiala)

Cerinte de participare si concurs:
- rezervisti, militari, disponibilizati, someri;
- sa detina experienta in domeniu, diploma sau atestat, idei constructive in demersul prezentului job

Va rugam completati minichestionarul de mai jos:
MINICHESTIONAR
1. Aveti experienta in domeniile de interes ASCOL, prezentate mai sus ?
Dupa caz mentionati si alte activitati inrudite.
2. In ASCOL valorizam spiritul inovator si intreprinzator al tuturor membrilor nostri. Consideram ca orice idee buna este mai aproape de realizare atunci cand actionam impreuna. Scrieti-ne o astfel de idee.
3. Cat de des folositi internetul pentru informare ?

Pentru inscriere asteptam raspunsurile la cele 2 chestionare precum si Curriculum Vitae cu poza pe adresa de email ascolclub@gmail.com

Este foarte simplu sa te inscrii! Trimite-ne:
-1 Curriculum Vitae cu poza (BI sau pasaport);
-2 Raspunde la Minichestionarul atasat
Daca vei fi anuntat pentru selectie, completeaza Cererea de inscriere atasata si achita cotizatia statutara mentionata in cerere.
In termen de 3 zile veti primii pe e-mail Legitimatia ASCOL document ce va permite sa participati la convocarile de specialitate, acreditare si angajare.
Ca membru statutar, primiti legitimatia Asociatiei Coloneilor AS.COL., pe baza careia puteti participa la activitatile noastre.
Taxa anuala este de 10 Ron/an

Asociatia Col.umna Club
Bucuresti
Telefon 0728.839.400; 0754.040.962;
http://ascol.weebly.com /sau http://www.ascol.bizoo.ro

Cerinte

- cadre militare in rezerva din sistemul de aparare si siguranta nationala;
- agenti de politie, rezervisti, ziaristi, specialisti cu experienta in domeniu investigatiei;
- studenti, pensionari, disponibilizati, someri.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Confidential