Click aici »

Locuri de munca Specialisti militari pentru joburi civile

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Bacau, Braila, Bucuresti, Pitesti, Sibiu Bacau Braila Bucuresti Pitesti Sibiu
Domeniile ofertei
Guvern/Institutii, Non-profit/Voluntariat, Protectie/Paza
Data introducerii
08-08-2010
Data actualizare
08-08-2010

Descrierea postului

,Avem onoarea sa va salutam,,
, AS.Col.umna Club (ASCOL) = Asociatia nationala a cadrelor militare in rezerva din sistemul de aparare, ordine publica, siguranta nationala si sectorul civil (TR-isti) este o organizatie non-profit, neinregimentata politic si componenta a Federatiei Militarilor din Romania.
ASCOL ? accepta personal militar in rezerva si civili din toate filialele de judet sau sectoare ale Municipiului Bucuresti in vederea constituirii de societati comerciale.
Obiectul de activitate al societatilor comerciale infiintate va fi asemanator specialitatii in care a activat cadrul militar sau salariatul civil inainte de trecerea in rezerva sau retragere.
Specialitatile in care va puteti regasi tin atat de integrarea Dvs. in structurile profesionale civile cat si de reconversia, unde este cazul, a personalului disponibilizat.
Va propunem urmatoarele disponibilitati pentru firme:
- medici de familie, cabinete de stomatologie; medicina veterinara;
- cabinete de avocatura, consultanta juridica;
- cabinete de intermediere psihologica;
- paza si obiective, detectivi particulari; dresaj caini;
- intabulare si cadastru; absortie fonduri UE;
- contabilitate si consultanta financiara, audit financiar;
- service auto, service electronica;
- constructii civile si industriale; ingineri agronomi;
- specialisti in aparatura navigatie maritima, aeriana;
- cercetatori, inovatori, doctoranzi in istorie, stiinta, cultura;
- impresariat artistic: solisti, dansatori, instrumentisti
- informatica, agricultura, turism.

Candidatii ? membri ASCOL vor beneficia de angajari fara concurs si locuri de munca apropiate zonei de domiciliu.
Nr. de locuri = nelimitat;
Valabilitate anunt = nelimitata
Pentru luarea in evidenta este necesar sa trimiteti un CV pe e-mail ascolclub@gmail.com in care sa mentionati profilul armei si specialitatea civila pentru care optati precum si datele de contact pentru o posibila contactare de angajare.
ASCOL ? poate infiinta si alte posturi candidatilor-membri, daca prin specialitatea Dvs. comuna si numarul existent de candidati se intrunesc conditiile de functionare ale unei firme.
Vizitati site-ul nostru http://ascol.weebly.com sau www.ascol.bizoo.ro

ASOCIATIA ? COL.UMNA CLUB ? (ASCOL)
Str. Sfanta Vineri nr.4, sector 3, Bucuresti.
Informatii: 0728.839.400; 0723.945.840; 0372.930.940; 0754.040.962.

Cerinte

Pot candida:

- cadre militare in rezerva, salariati civili;
- disponibilizati, someri, specialisti;
- tineri talentati dornici de munca.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Confidential.