Locuri de munca pentru personalul disponibilizat (militari in rezerva, someri)

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Guvern/Institutii, Management/Consultanta, Protectie/Paza
Data introducerii
17-11-2009
Data actualizare
17-11-2009

Descrierea postului

Avem onoarea sa va salutam,
AS.Col.umna Club (ASCOL) = Asociatia nationala a cadrelor militare in rezerva din sistemul de aparare, ordine publica, siguranta nationala si sectorul civil (TR-isti)
ASCOL - Angajeaza personal militar in rezerva si civili, in toate filialele de judet si sectoarele Municipiului Bucuresti.

Candidatii ? membri ASCOL beneficiaza de angajari fara concurs si locuri de munca apropiate zonei de domiciliu.
Pentru luarea in evidenta este necesar sa trimiteti un CV pe e-mail ascolclub@gmail.com sau pe fax
ASCOL ? poate infiinta si alte posturi candidatilor-membri, daca prin specialitatea lor comuna si numarul necesar intrunesc conditiile de functionare ale unei firme.

Vizitati site-ul nostru http://ascol.weebly.com sau www.ascol.bizoo.ro sectiunea ,,Produse; si transmiteti pe e-mail ascolclub@gmail.com CV-ul Dvs.
ASOCIATIA ? COL.UMNA CLUB ?( ASCOL)
Str. Walter Maracineanu nr.1-3, (MCP Press), sector 1, Bucuresti
Tf : 0728.839.400, 0372.930.940, 0754.040.962,

Cerinte

Pentru candidati:

- cadre militare in rezerva,
- disponibilizati, someri,
- tineri talentati dornici de munca.
Pentru a deveni membru ASCOL cu drepturi depline:
- 2% din impozitul pe profit sau o suma de minim 20 lei sa fie sponsorizata asociatiei noastre pentru sustinerea proiectelor europene in derulare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- confidential.