Locuri de munca pentru: membrii S.C.M.D., cadre militare in rezerva, disponibilizati

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Resurse umane, Protectie/Paza, Non-profit/Voluntariat
Data introducerii
23-11-2010
Data actualizare
23-11-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Locuri de munca pentru: membrii S.C.M.D.,, cadre militare in rezerva, disponibilizati

ASCOL este asociatia militara nationala a personalului militar in rezerva din sistemul apararii, ordinii publice, sigurantei nationale si sectorul civil (TR-isti).

Domeniul de activitate si statutul acestei organizatii nonprofit a fost analizat si aprobat de Consiliul de administratie al societatii.

,Avem onoarea sa va salutam,,
, AS.Col.umna Club (ASCOL) = Asociatia nationala a cadrelor militare in rezerva din sistemul de aparare, ordine publica, siguranta nationala si sectorul civil (TR-isti) este o organizatie non-profit, neinregimentata politic si componenta a Federatiei Militarilor din Romania.
ASCOL ? accepta personal militar in rezerva si civili din toate filialele de judet sau sectoare ale Municipiului Bucuresti in vederea constituirii de societati comerciale.
Aceste societati le vom infiinta cu sprijinul Dvs. si avizul Departamentelor de specialitate din cadrul ASCOL.
Obiectul de activitate al societatilor comerciale infiintate va fi cel comun, ales de D-voastra, in baza specialitatii si experientei militare pe care ati detinut-o.
Candidatii ? membri ASCOL, S.C.M.D, PP, vor beneficia de angajari fara concurs si locuri de munca apropiate zonei de domiciliu.
Nr. de locuri = nelimitat;
Valabilitate anunt = nelimitata
Pentru luarea in evidenta este necesar sa trimiteti un CV pe e-mail ascolclub@gmail.com in care sa mentionati profilul armei si specialitatea civila pentru care optati precum si datele de contact pentru o posibila contactare de angajare.
ASCOL ? poate infiinta si alte posturi candidatilor-membri, daca prin specialitatea Dvs. comuna si numarul existent de candidati se intrunesc conditiile de functionare ale unei firme.
Au fost deja constituite urmatoarele departamente:
Service-auto, Cadastru topografie, Ansamblu artistic,
prestari-servicii Paza- garda de corp, Detectivi particulari, Constructii civile, Informatica, Traduceri, Dresaj caini, Foto, Informatii -Resurse umane, Redactie, Cabinete de consultanta psihologica, medicala, juridica, Financiar-contabil, Turism, Tehnic, Logistica, Sport, Achizitii, Social, Politic, Imobiliare, Asigurari.
Va rugam sa confirmati disponibilitatea si specialitatea pentru care optati.

Aceeasi rugaminte este valabila si pentru candidatii care au trimis CV-ul, sunt in baza de date, dar nu au raspuns la solicitarile noastre (e-mail, telefonic)

ASOCIATIA ? COL.UMNA CLUB ?( ASCOL)
Str. Sfanta Vineri nr.4, sector 3, Bucuresti.

Cerinte

Pot candida:

- cadre militare in rezerva, membrii S.C.M.D,
- disponibilizati, someri, specialisti;
- tineri talentati dornici de munca.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Confidential.