Click aici »

Locuri de munca pentru Cadre militare in rezerva

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
29-04-2010
Data actualizare
22-08-2019

Descrierea postului

Angajari:
- Cadre militare in rezerva, Someri,
- Disponibilizati, membrii ASCOL

Tipul ofertei: Full-time
Nivel cariera: Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei: AS.Col.umna Club (ASCOL)
Oras(e): Toate orasele
Domeniile ofertei: Non-Profit/Voluntariat
Salariu: Nespecificat

Descrierea postului:

Angajari de personal AS Col.umna Club (ASCOL)
Asociatia personalului militar in rezerva din structurile de aparare, ordine publica, siguranta nationala si sectorul civil (TR-isti)
Va invita sa vizitati site-ul http://ascol.weebly.com si Statutul AS Col.umna Club.

Aveti ocazia sa va convingeti ca primim in asociatie oameni noi, valorosi, cu perspective si personalitati diferite, pentru orice oportunitate de angajare.

Societatile pe care le vom infiinta vor avea obiectul de activitate cat mai apropiat de profilul de pregatire al Dvs.

Locurile de munca nou create se vor ocupa fara concurs, functie de : contributia adusa la infiintarea firmei, perioada de cotizatie, experienta si pregatirea in domeniul respectiv.

Domeniile de interes pentru care puteti opta sunt:paza, constructii, service-auto, turism, IT, proiecte finantare externa nerambursabile, redactie, radioficare, prestari-servicii de contabilitate, juridice, medicale, imobiliare, cercetare-inovatii, sport, pescuit, istorie, arta, cultura, ajutorare si finantare reciproca, sponsorizare, etc.
Veti primi informatii, idei de afaceri si joburi menite sa cultive aptitudinile si experienta de care dispuneti.

Punctele tari ale membrilor ASCOL, vor fi analizate cu profesionalism de specialistii nostri astfel incat spiritul intreprinzator si munca in echipa sa constituie garantia succesului.

Primim candidati din toate judetele tarii.
Zona de lucru: Zona de resedinta ?
Termen: Nelimitat

Va rugam sa trimiteti CV-ul pentru inscriere pe ascolclub@gmail.com
sau alte documente daca se solicita, pentru o eventuala oportunitate de angajare in cadrul asociatiei noastre.

Mini interviu
Intrebare
1. Sunteti multuniti de actuala guvernare si de nivelul de trai existent?
2. Daca sunteti patriot si va iubiti tara, ati fi de acord ca Istoria sa fie desfintata ca disciplina scolara?
3. De ce actualele forme de guvernare si aliante nu au oferit satisfactii poporului roman?
4. In ce situatii sunteti tentati sa acordati ,,atentii,,:
a) doctor;
b) biserica;
c) partid;
d) scoala;
e) nu ma intereseaza
f) da, daca am posibilitati.

5. Va rugam sa precizati specialitatea sau hoby in care doriti sa activati.
6. Avand in vedere ca asociatia noastra este apolitica ati fi de acord ca un procent de 2%sa fie directionat (din venitul societatii Dvs. sau partidului simpatizant) pentru a putea finanta locurile de munca pe care le solicitati.

Relatii: Str. cpt.Preotescu nr.11, sector 4, Bucure?ti Tf: 0372.930.940, 0728.839.400, 0754.040.962,

Cerinte

- personal militar in rezerva
- agenti de paza,
- disponibilizati, someri,
- tineri talentati, constinciosi, dornici de munca si afirmare

Confirmati aderarea la ASCOL in 2 pasi;
1. completati prezenta cerere de inscriere;
2. completati CV-ul dvs. cu datele de contact, specialitatea si domeniul in care doriti sa activati;
3. trimiteti ambele documente (1 si 2) pe adresa noastra de e-mail (ascolclub@gmail.com,

A S C O L

Str. Sf.Vineri nr.4, sector 3, Bucure?ti
Tf: 0372.930.940, 0728.839.400, 0754.040.962,
Cod fiscal 23014668 Cont RO96RNCB0090096894400001 BCR
sit
http://www.ascol.weebly.com sau www.ascol.bizoo.ro sectiunea ,,Produse;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Confidential.