Click aici »

Locuri de munca - Infirmieri/asistenti medicali in Anglia

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
1500 EUR
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
22-09-2015
Data actualizare
22-09-2015

Descrierea postului

Belrao Group este o companie, cu peste 10 ani experienta in plasarea fortei de munca pe intreg teritoriul Angliei, ce ofera sansa de a lucra ca si Infirmier/Asistent medical in azile de batrani in legalitate, si suport pe tot parcursul experientei dumneavostre.

Avantaj beneficiar :

- Belrao Group nu percepe TAXE sau COMISIOANE;
- se ofera suport pentru a putea activa ca si un cetatean britanic, avand aceleasi beneficii : 28 de zile concediu/an, cont bancar cu obtinere NINO, asigurare medicala si 2 zile libere/saptamana;
- la sosire - cazare cu doua mese incluse timp de o saptamana;
- curs de Induction la sosire conform legislatiei engleze;
- cazarea este asigurata contra-cost de catre angajator;
- semnarea contractului de munca inainte de a pleca din tara;
- contract pe 12 luni, cu posibilitate de prelungire;
- plata pentru Infirmier - de la 7,25 lire/ora ajunge pana la 7,9 lire/ora;
- plata pentru Asistent medical - 15 lire/ora (pt.cei ce au PIN NUMBER)
- pe langa cele 35 ore/saptamana garantate se poate ajunge si la 60-70 ore/saptamana;
- exista posibilitate de promovare.

Cerinte

- varsta intre 18 si 50 de ani
- limba engleza la nivel conversational
- cazier judiciar fara antecedente
- experienta profesionala sau personala cu persoanele varstnice

Oferta (bonusuri, beneficii)

Asteptam cu interes CV-urile dumneavostra pentru a va putea contacta si in functie de disponibilitate sa putem stabili un interviu fie la sediul nostru din Cluj-Napoca, fie online pe Skype.