Click aici »

Locuri de munca in Grecia

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Greece
Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Deva, Timisoara Bucuresti Cluj-Napoca Constanta Deva Timisoara
Domeniile ofertei
Restaurant, Turism/Hoteluri, Menaj/Babysitter
Data introducerii
29-04-2009
Data actualizare
29-04-2009

Descrierea postului

BIROU LEGAL de munca in Grecia ofera locuri de munca in Grecia in restaurante si hoteluri ca si cameriste,oaspatari,ajutori bucatari,ingrijitoare batrani salariu este de la 650 de euro+cazare si mancare. Tel:00302108833030 00306976512834(pt lb. ro) Adresa:Evalkidou5,Athens,Greece

Persoana contact:George Hondrokostopoulos

Cerinte

Cameriste,ospatari,ajutori bucatari,ingrijitoare batrani.

Oferta (bonusuri, beneficii)

de la 650euro/luna+cazare+mancare+bacsis(pt ospatari)