Click aici »

Locuri de munca in Franta

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Campulung Muscel, Curtea de Arges, Gaesti, Mioveni, Pitesti Campulung Muscel Curtea de Arges Gaesti Mioveni Pitesti
Agricultura/Silvicultura, Constructii/Imobiliare, Menaj/Babysitter
Data introducerii
29-04-2009
Data actualizare
29-04-2009

Descrierea postului

Se selectioneaza personal pentru munca in franta in urmatoarele meserii:Mecanici, sudori, Lacatusi, Vopsitori, Zugravi, Zidari, Instalatori, Personal Medical / Asistente medicale, Soferi, Menajere, Ingrijitoare copii si batrani, Agricultori, Zootehnisti, Muncitori necalificati.

Cerinte

personal calificat sau necalificat

Oferta (bonusuri, beneficii)

AVANTAJE OFERITE DE FIRMA:
Profesionalism si consecventa in cautarea locului de munca dorit
Firma asigura intocmirea dosarului pentru angajare pe baza actelor depuse de dumneavoastra
Posibilitatea de a se achita contravaloarea taxelor de mandat la locul de munca.