Click aici »

Locuri de munca in constructii

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
1000 EUR
Tara
Austria, Germany, Netherlands,The
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Resurse umane, Industrie
Data introducerii
21-07-2010
Data actualizare
21-07-2010

Descrierea postului

Cautam Urgent Muncitori in construc?ii ptr. Germania califica?i sau necalifica?i, calificarea nu este un criteriu ci voin?a de lucru, seriozitate, calitate, rapiditate, profesionalism.

Cerinte

Experienta in domeniu, voin?a de a lucra, seriozitate maxima, posibil limba germana, asigurare medicala, bocanci cu tabla, dac? este posibil, carnet de ?ofer.

Oferta (bonusuri, beneficii)

5,25 ? per ora. la minim 240ore per luna * 1.000,- ? per luna la nceput, Cazarea inclusa, f?r? masa,

NU PERCEPEM COMISION.

Primele doua s?pt?mni sunt proba de lucru, care se pl?tesc, dac? se trece.