Click aici »

Locuri de munca in Australia

Nivel cariera
Middle-level Management
Salariu oferit
Tara
Australia
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Farmacii, Finante/Contabilitate, Inginerie
Data introducerii
28-12-2007
Data actualizare
28-12-2007

Descrierea postului

Pentru emigrare permanenta se cauta in mod deosebit: contabili, dentisti, tehnicieni dentari, farmacisti, doctori medicina generala, chirurgi, anestezisti, dermatologi, oftalmologi, fizioterapisti, radiologi, asistente medicale, profesori, educatori crese si gradinita, ingineri constructori, ingineri chimisti, ingineri electricieni, ingineri de mine, IT specialisti, economisti, si multe alte profesii. Deasemeni meseriasi: electricieni, zidari, faiantori, instalatori acoperisuri, tamplari, mecanici auto, mecanici de ascensor, coafori, instalatori, frigo-tehnicieni, bucatari sefi, brutari, sudori clasa 1, vopsitori de masini, tinichigii, etc.

Cerinte

Responsabilitati in functie de profesia respectiva.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pentru evaluare initiala trimiteti e-mail pentru Alex Spatarel pe adresa migration@rdslink.ro