Click aici »

Locuri de munca cu contract Marea Britanie

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Romania, United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Industrie, Productie
Data introducerii
06-02-2018
Data actualizare
06-02-2018

Descrierea postului

Organizam interviuri direct cu angajatorul la sfarsitul lunii FEBRUARIE la sediul firmei din Tulcea sau in Deva, Strada Pacii Nr 3 Bl S2 Sc B Ap 3 (vizavi de Complex Diana, parcare Hotel Egreta) pentru posturile de ambalator, procesator si transator carne in diverse locatii in Marea Britanie.

NU SE PERCEPE COMISION
NU SE CER CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA

Experienta in domeniu si cunostinte de limba engleza prezinta avantaj dar nu sunt obligatorii.

Pentru alte informatii si programari pentru interviu ne puteti contacta la unul din numerele de telefon 0340 401 538 /0746 600 559/ 0724 165 855 sau puteti veni la sediul firmei.

Cerinte

Cerinta de baza este sa va prezentati la interviul cu angajatorul pentru a intelege oferta, nu se percepe comision.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV