Click aici »

Loc de munca self employment in UK

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Restaurant, Sanatate, Turism/Hoteluri
Data introducerii
16-08-2010
Data actualizare
06-10-2010

Descrierea postului

Self employment in Regatul Unit (PFA, in Romania), reprezinta, la ora actuala, una din modalitatile mai rapide, mai sigure si cu posibilitati mari de castig, de a ajunge in UK, fara a mai avea nevoie de viza de lucru.

Cerinte

Persoanele care doresc sa lucreze ca si self employment trebuie sa detina (fara sa fie obligatoriu) experienta in domeniul medical (infirmiere, asistente medicale, asistente sociale) sau domeniul hotelier (barman, ospatar, receptioner hotel)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se poate castiga intre 7-10 lire/ora dar posibilitatile de castig sunt nelimitate prin faptul ca fiecare poate lucra cate ore/ zi doreste sau cate zile/ saptamana doreste.