Click aici »

Loc de munca ingrijire batrani, guvernanta, Italia

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
600 EUR
Tara
Italy
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Altele
Data introducerii
05-01-2011
Data actualizare
05-01-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

Ingrijire batrani Italia Puglia.

Cerinte

Va multumim pentru candidatura dumneavoastra !

Va rugam sa retrimiteti Cv cu foto la adresa office.jobsstagione@gmail.com, asistenzamaria@yahoo.com
Copie cazier judiciar
Copie Act identitate
Poza actualizata la zii in picioare
Sunteti direct raspunzator de realitatea actelor trimise.

PLECARILE SUNT IN MASURA INSCRIERILOR
LOCURILE DE MUNCA SUNT IN ITALIA ZONA LECCE
SALARIILE DE LA 600 EURO NET / LUNAR
CAZARE SI MASA ASIGURATA GRATUIT LA FAMILIILE UNDE SE LUCREAZA
MUNCA CONSTA IN OFERIREA DE ASISTENTA BATRANILOR, ADMINISTRARE MEDICAMENTE, CURATENIE, PREPARARE MANCARE, ADMINISTRARE CASA

Transportul se poate face cu Atlassib ruta Suceava ? Maglie, ( Suceava- Gallipoli), sosirile in Italia sunt de doua ori pe saptamana.

Incheiere contract 180 euro si se plateste la sosire direct in Italia ( persoanele care nu detin aceasta suma nu sunt acceptate pentru semnarea contractului si nu li se asigura loc de munca )
Comisionul este de 200 euro si se plateste cu retinere din primul salariu

Sunteti preluata la sosire de reprezentatul agentiei si cazata in agentie.Vi se asigura cazare si masa in agentie. Esista un termen de asteptare ( doua trei zile ) in agentie pana cand veti incepe lucrul in acest timp aveti asigurate toate conditiile gratuit ( masa si dormit ). In cazul in care persoana unde lucrati decedeaza agentia va ofera un alt loc de munca fara alte costuri.In timpul in care lucrati la familiile oferite de agentie vi se ofera asistenza gratuita de catre agentia din Italia

Avantaj reprezinta nivel minim incepator de limba italiana

Va rugam sa raspundeti acestui email doar daca sunteti sigura ca doriti sa lucrati in Italia

Tel 00393312670032

Oferta (bonusuri, beneficii)

Cazare si masa asigurata gratuit