Click aici »

Loc de munca: ASCOL - PP

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Iasi, Timisoara Bucuresti Cluj-Napoca Constanta Iasi Timisoara
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
25-04-2010
Data actualizare
26-06-2011

Descrierea postului

ASCOL ? reprezinta o asociatie nationala a cadrelor militare in rezerva din structurile de aparare, ordine publica, siguranta si nationala si sectorul public (TR-isti).

Asociatia noastra se adreseaza tuturor persoanelor aflate in somaj, cadrelor militare in rezerva, intelectualilor si altor categorii aflate in cautarea unui loc de munca.

Avem nevoie de oameni valorosi, devotati muncii si interesului national.

Cerinte

Conditii de paticipare:

Pentru a beneficia de potentialele locuri de munca pe care ASCOL le poate initia va trebui sa completati si sa trimiteti pe adresa ascolclub@gmail.com urmatoarele documente:

- CV-ul, cu mentiunea specialitatii in care doriti sa activati;
- Minichestionar;
- Formularul de ,,Adeziune,, ca membru al P.P.

Nr.
crt
Termeni Bifati cu X, prioritatea a trei randuri
1 bani
2 patriotism
3 familie- copil
4 invatamant
5 sanatate
6 bunastare
7 solidaritate
8 U.E
9 religie
10 munca

Va rugam sa precizati corect datele de contact pentru a raspunde oportun eventualelor solicitari sau oferte de munca.

Relatii:

0372.930.940; 0728.839.400; 0754.040.962;
www.ascol.weebly.com sau http://www.ascol.bizoo.ro/vanzare

E-mail: ascolclub@gmail.com

Oferta (bonusuri, beneficii)

Confidential.