Click aici »

Livrator pizza si pregatitor pizza

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
11-12-2012
Data actualizare
11-12-2012
Confidential
expirat

Descrierea postului

Livrator pizza:

- livrarea pizzei (incadrarea in normele de timp, amabilitate si comportament civilizat cu clientii, promovarea produselor, atentie sporita in prevenirea si evitarea accidentelor)
- realizarea pizzei (pregatirea semipreparatelor, identificarea corecta a retetei, asamblarea semipreparatelor, ecectuarea coacerii, finisarea pizzei)
- incasarea contravalorii produselor comercializate (intocmirea notei de plata, incasarea contravalorii produselor, predarea incasarilor)
- organizarea activitatii la locul de munca (pregatirea locului de munca, manipularea materialelor si produselor alimentare in interorul unitatii, depozitarea materialelor si produselor alimentare
- preia comezile clientilor si incaseaza contravaloarea produselor de la acestia conform bonului fiscal
Cerinta obligatorie: carnet conducere categoria B

Preparator pizza:
- exploatarea echipamentului tehnologic (verifiacrea aparatelor, reglarea parametrilor de lucru, utilizarea echipamentului de lucru)
- gestionarea materiilor prime si auxiliare (receptionarea materiilor prime, depozitarea materiilor prime)
- mentine igiena personala conform normelor de igiena in vigoare si a reglementarilor interne

Cerinte

- domiciliul in Bucuresti
- persoana energica, amabila si eficienta, rezistenta la efort prelungit,
- atentie la detalii.