Click aici »

Leisure travel consultant

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Turism/Hoteluri
Data introducerii
02-07-2008
Data actualizare
02-07-2008

Descrierea postului

- Pregatirea ofertei si a pachetelor turistice la cererea clientilor (calcul tarife, oferte speciale, etc)
- Preluarea si efectuarea de rezervari
- Emiterea de documente fiscale si documente de calatorie
- realizarea rapoartelor lunare de vanzari
- intermedierea relatiei intre furnizori si clienti
- facturarea serviciilor prestate catre clienti

Cerinte

-experienta profesionala in industria turismului , experienta intr-o pozitie similara fiind considerata un avantaj;
-limba engleza fluent (scris si vorbit);
-execelenta operare PC (pachetul Microsoft Office);
-orientare catre client;
-orientare catre rezultate;
-abilitati manageriale si de negociere;
-capacitate rapida de decizie, precum si respectarea dead-line-urilor;
-excelente abilitati organizationale si de management a timpului;
-etica profesionala;
-atitudine de invingator.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim pachet salarial atractiv, bonusuri, un mediu de lucru tanar si relaxant si, mai presus de orice, o cariera celor care au?aripi.