Click aici »

Language trainer

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Arad, Cluj-Napoca, Craiova, Oradea, Timisoara Arad Cluj-Napoca Craiova Oradea Timisoara
Domeniile ofertei
Educatie/Training, Traduceri
Data introducerii
30-06-2008
Data actualizare
30-06-2008

Descrierea postului

Predarea limbii engleze/germane/italiane sau spaniole
Preg?tirea orelor de curs ?i perfec?ionarea continua
Raportare academica

Cerinte

Studii superioare de specialitate (sau studen?i n anii finali)
Cuno?tin?e excelente ?i fluen?? n limba predat?
Dorin?a de a face carier? n training lingvistic
Spirit de ini?iativ? ?i capacitate de motivare
Flexibilitate ?i excelente abilit??i de comunicare
Capacitatea de a interac?iona cu diferite tipuri umane

Oferta (bonusuri, beneficii)

Posibilitate de dezvoltare personal? ?i profesional? continu?
Mediu de lucru modern al?turi de o echip? tn?r? ?i dedicat? profesiei
Pachet salarial corelat cu responsabilit??ile postului ?i performan?a profesional?
Concedii generoase n perioada vacan?elor ?colare