Click aici »

Laminatori fibra de sticla

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
29-07-2016
Data actualizare
29-07-2016

Descrierea postului

Continental Recruitment, agentie de recrutare internationala, specializata in plasarea de personal calificat pentru diverse industii selecteaza personal pentru pozitii de laminator fibra de sticla.

Cerinte

Cerinte:
? experienta in domeniu minim 3 ani in mediu industrial
? cunostinte de limba engleza la nivel conversational
? experienta in utilizarea pistolului cu pulverizator
? experienta in taiere in fibra de sticla
? realizare de finisaje
? atentie la detalii si abilitea de a lucra sub presiunea timpului
? disponibilitatea pentru relocare imediata

Oferta (bonusuri, beneficii)

Va oferim:
? salariul de baza: 8/ora
? posibilitatea de a lucre ore suplimentare platite suplimentar
? in medie 40-45 ore pe saptamana
? O pozitie permanenta, stabila si legala
? Asistenta in gasirea unei locuinte si indeplinirea tuturor formalitatilor legate de locul de munca in Marea Britanie