Click aici »

Lacatus, muncitor necalificat

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Productie
Data introducerii
30-04-2012
Data actualizare
30-04-2012
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Constructii/Imobiliare
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Lucr?ri de construc?ii - montaj: mobilier urban,indicatoare rutiere, indicatoare stradale, panouri de informare etc.

Cerinte

seriozitate n activitatea desf??urat?, punctualitate, adaptabilitate n colectiv. Nu se accept? consumul de alcool n timpul serviciului.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- bonuri de mas?;
- echipament de lucru;
- concediu de odihn? pl?tit;
- acordarea de sprijin n rezolvarea unor probleme personale, n limite rezonabile;
- plata eventualelor ore suplimentare sau a zilelor de smb?t? sau duminic? lucrate (n cazuri de urgen??).