Click aici »

Lacatus montator ferestre si usi

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
750 EUR
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
26-09-2013
Data actualizare
30-07-2018

Pro Door Srl

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Servicii de livrare si montaj pe piata locala (TIMISOARA) pentru toata gama de produse din portofoliul firmei, indeosebi usi metalice pentru apartament, ferestre si usi din pvc si aluminiu, usi antifoc, usi de interior, alte accesorii.

Cerinte

Disponibilitate pentru munca in echipa in vederea livrarii si montajului usilor metalice pentru apartament, ferestre si usi din pvc si aluminiu, usi antifoc, usi de interior, alte accesorii.
Seriozitate si rezistenta la efort.
Experienta in domeniu constituie un avantaj.
Permis de conducere auto - Optional.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu lunar fix incepand de la 3000 ron net + bonus in functie de performanta si loialitate
- Contract de munca pe perioada nedetermi nata, asigurare de sanatate etc
- Contravaloare Cheltuieli de Transport daca nu Locuiesti in Timisoara sau ajutor la Plata Chiriei in Timisoara
- Echipament de protectie si medicina muncii
- Posibilitatea de a face parte din echipa noastra intr o firma cu renume pe piata locala din anul 2002

Trimite CV