Click aici »

Lacatus mecanic / tehnician

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, Italy
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Industrie
Data introducerii
09-10-2017
Data actualizare
21-10-2018

Descrierea postului

Responsabilitati principale:
- executa activitati de montaj utilaje dinamice, intretinere si reparatii;
- intocmeste documentele de calitate;
- reprezinta compania in relatiile cu Beneficiarii;

Cerinte

Cerintele postului:
- pregatire si calificare cu profil mecanic;
- experienta specifica pentru montaj, intretinere si
- reparatii utilaje dinamice industriale;
- disponibilitate pentru detasare in Romania;

Avantaj:
- cunostinte privind mentenanta predictiva;
- limba romana si limba straina (italiana, engleza);

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul motivant, bonificatii si/sau prime de sarbatori, transportul de la si la locul de munca, cazarea dar si costurile aferente pentru utilitati, energia electrica, internet, o masa calda/zi lucratoare, nelimitandu-ne la acestea.