Click aici »

Lacatus mecanic / constructor montator echipamente

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Covasna, Sfantu Gheorghe, Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
24-09-2013
Data actualizare
31-12-2016

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.

Descrierea postului

- confectii metalice si montaj la fata locului
- munca pe teren, in echipa

Cerinte

- disponibilitate de a lucra departe de casa
- disponibilitate pentru munca la inaltime
- persoana nonalcoolica
- receptivitate la lucruri noi, adaptabilitate
- permis de conducere categoria B - constituie un avantaj
- cunostinte de sudura - constituie un avantaj
- seriozitate

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv, calculat in functie de abilitate si acumularea de cunostinte
- posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala
- mediu de lucru stimulant