Click aici »

Lacatus electromecanic

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov, Ploiesti Brasov Ploiesti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
09-04-2019
Data actualizare
09-04-2019

Descrierea postului

Responsabilitatile postului:
- Executa lucrari de lacatuserie, confectii metalice
- Intretinere, reparatii, interventii accidentale la echipamentele atat la inaltime cat si in spatii inchise.
- Executa activitati de sudura
- Cunoasterea/interpretarea unui desen tehnic, cunostinte minime
- Experienta de fabricare / confectie (teava, profile), asigurand desfasurarea operatiilor de polizare, pregatirea pieselor pentru sudare si asamblarea finala a pieselor

Cerinte

Cerinta obligatorie este posesia de permis de conducere cat. B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se va discuta la interviu si va fi corelata cu experienta si calificarile in domeniu.